Bezplatný software pro tvorbu štítků a etiket

DURAPRINT®

Bezplatný online software pro navrhování štítků a etiket pro produkty DURABLE

V několika rychlých krocích vytvoříte personalizované štítky pro všechny produkty DURABLE, která nabízejí možnost vložení štítku nebo etiket. V navrhování prakticky neexistují žádná omezení - do softwaru lze snadno importovat loga, grafiku i čárové kódy. Díky pop-up nápovědám jsou aplikace snadno srozumitelné, což vám pomůže například při práci s databázemi. Navrhněte si nyní vlastní jmenovky DURABLE a snadno je vytiskněte pomocí online softwaru DURAPRINT® (dřívější číslo položky: 1470).

Najděte si položku, vytvořte pro ni štítek online, exportujte do PDF, vytiskněte a máte hotovo!

Ukládání šablon na cloud

DURAPRINT® nabízí přihlášeným uživatelům možnost ukládat šablony na cloud.

Databáze textů a obrázků

Chcete-li optimalizovat svůj pracovní postup, můžete jednoduše nahrát všechny potřebné informace z jedné Excel databáze.

Včetně generátoru EAN, QR-kódů

Pomocí DURAPRINT® lze vytvářet řadu kódů, jako jsou EAN nebo QR kódy.

Verze pro tablety, Windows a Mac

DURAPRINT® je optimalizován pro všechny druhy zařízení.

Aplikace založená na prohlížeči

DURAPRINT® je software založený na prohlížeči, takže není nutná žádná instalace.

DURAPRINT® Často kladené dotazy

Číslo 1470, které se stále objevuje na mnoha listech, odpovídalo dřívější verzi DURAPRINT®, kterou jsme prodávali na discích pro instalaci do počítačů. Tato verze nyní funguje pouze na počítačích se systémem Windows® XP nebo starším operačním systémem.

Abychom mohli náš software poskytovat všem uživatelům, včetně těch s novějšími operačními systémy, rozhodli jsme se poskytovat DURAPRINT® zdarma online. Výhodou je, že společnosti s přísnými bezpečnostními pravidly nemusí instalovat žádný další software. Software lze navíc vždy rychle aktualizovat a optimalizovat.

DURAPRINT® se výborně hodí pro přípravu vzhledu a následný tisk plastových karet na tiskárně DURACARD. Jednoduše vyberte "Karty DURACARD" v kategorii produktů, zvolte příslušný produkt a pusťte se do vytváření a navrhování vzhledu jednotlivých karet!

Abyste mohli používat DURAPRINT®, nemusíte se registrovat a přihlašovat. Chcete-li používat DURAPRINT® bez registrace, stačí kliknout na "Pokračovat bez registrace". Registrace je však nutná, pokud chcete své návrhy ukládat do cloudu a sdílet je se vzdálenými kolegy.

Kliknutím na příslušnou kategorii výrobků zobrazíte různá klíčová slova a následně v seznamu najdete požadovaný výrobek. Případně můžete zadat čtyřmístný produktový kód, který je uvedený na obalu produktu, v našich materiálech nebo na webu, přímo do vyhledávacího řádku vedle nadpisu "Kategorie výrobků" a  po odkliknutí se vám zobrazí odpovídající výsledky.

Následně vyberte požadovaný řádek a klikněte na tlačítko "Vybrat produkt" na pravé straně pod náhledem.

Jeden z našich zákazníků měl následující problém:

"Nahrál jsem zdroj dat (Excel tabulku) a přidal k němu archiv obrázků. Nemohu však najít možnost změnit databázi, tj. nyní propojit hotový layout s jinou databází a obrázkovým souborem (zip). Jakmile jsem databázi použil ve webové aplikaci, nemohu tuto šablonu znovu použít. Nemohu použít ani žádné funkce databáze ve změněném souboru. Zobrazení zdroje dat zcela zmizelo. Jak mohu tento problém vyřešit?"

Reakce našeho zákaznického servisu:

Chcete-li soubor DURAPRINT® použít jako šablonu pro pozdější použití, nechte databázi otevřenou a neklikejte na tlačítko "Použít databázi".

Poté projekt uložte tak, jak je uložen na pevném disku. Po opětovném otevření projektu budete moci pracovat s dalšími daty.

Ano, můžete to provést pomocí možnosti "Použít databázi". Nejprve nahrajte váš Excel seznam a poté vložte odpovídající pole. Tímto způsobem lze na předem definované pozice vložit pole, jako je jméno a příjmení nebo název společnosti.

Náš tip: Přidejte informace, které chcete mít na jmenovkách do Excel seznamu tak, aby na jmenovkách vypadaly přesně podle vašich představ. To ještě více usnadní navrhování v softwaru.


Ano, je to možné. Za tímto účelem byste měli nejprve jasně pojmenovat fotografie zaměstnanců. Např. číslováním nebo odpovídajícími příjmeními. Jakmile tak učiníte, postupujte následujícím způsobem:

A) PŘÍPRAVA:
Vytvořte seznam v Excelu se všemi texty, které by měly být v souboru pro tisk, a poté přidejte odpovídající název obrázku. Všechny obrázky uložte do složky ZIP, abyste je mohli později nahrát.


B) DURAPRINT®:

1) Otevřete aplikaci DURAPRINT® a vyberte správný produkt.

2) Vytvořte list v Excelu s příslušnými názvy, funkcemi a dalšími texty, které chcete použít pro funkci dané řady. Pro obrázky např. zaměstnanců byste museli použít další sloupec, do kterého zapíšete kompletní název obrázku včetně označení typu obrázku. Např: "Mustermann.jpg".

3) Všechny obrázky uložte do souboru ZIP.

4) V softwaru DURAPRINT® pak můžete nahrát tabulku v Excelu pomocí "Nahrát datovou tabulku".


5) Chcete-li nahrát různé obrázky, klikněte na "Nahrát archiv s obrázky" a vyberte složku ZIP.

6) Nyní přetáhněte obsah jednotlivých buněk na plochu a navrhněte svůj vzhled.
DURAPRINT® tak můžete použít například jako software pro tisk individuálních plastových identifikačních karet zaměstnanců.