O nás

Kvalita. Design. Funkčnost.

DURABLE Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG vyvíjí a vyrábí inteligentní produkty a řešení pro moderní pracoviště. Společnost sídlí v německém regionu Sauerland. Díky svému neustále inovativnímu přístupu a bohatým zkušenostem staví na více než 100 letém úspěchu. Výrobky jsou ztělesněním kvality, designu a funkčnosti.
Jsme mezinárodně orientovaná společnost se sídlem v Německu, která má přibližně 700 zaměstnanců po celém světě. Většinu našich výrobků vyrábíme ve výrobních závodech v Gotě (Německo), Kamen-Methleru (Německo), Štětíně (Polsko) a Coevordenu (Nizozemsko). Naše prodejní pobočky v Evropě a USA podtrhují náš mezinárodní přístup jako globálně aktivní společnosti. Spolupracujeme také s renomovanými dovozci a zástupci po celém světě.
Pracovní svět se mění. Prakticky každý den se mění nejen profesní profily, ale také organizace a procesy, a tedy i požadované materiály a vybavení. Společnost DURABLE je již více než sto let spolehlivým partnerem vyrábějícím produktové řady, které obsahují výrobky podporující profesionální pracovní prostředí. Toto ambiciózní tvrzení ctíme tím, že důsledně, neúnavně a s nadšením pracujeme na vývoji komplexních řešení, která podporují naše zákazníky v jejich každodenní práci.
Naším cílem je nabízet vynikající řešení, která pomáhají uživatelům vykonávat jejich každodenní úkoly vysoce profesionálním způsobem a přispívají tak k úspěchu firmy.

Dnes i v budoucnu.

Historie

DURABLE - název mluví za vše. Naše značka je synonymem pro naše poslání po celou 100letou historii naší společnosti. Řešení, která jsou nadčasová pro moderní formy práce, trvalá kvalita a oceňovaný design. Po celém světě se způsob práce za posledních 100 let výrazně změnil. Klasická kancelář s psacím strojem a kopírákem je stejně tak minulostí jako přeprava zboží v kočárech.
Počítače, mobilní zařízení a metody jako Kaizen, agilní práce nebo LEAN management mění pracovní postupy stejně zásadně jako rostoucí flexibilita v tom, kdy a kde pracujeme. Společnost DURABLE nabízí široký výběr moderních produktů pro pracoviště napříč odvětvími: od držáků tabletu po spravování různých druhů kabelů, od mobilní organizace po variabilní koncepty značení a prezentace.

Udržitelnost

K udržitelnosti přistupujeme holisticky. Abychom mohli dostát ekologické, finanční a sociální odpovědnosti, potřebujeme přesně vyváženou, dlouhodobou a důsledně uplatňovanou strategii.

Certifikáty

Společnost DURABLE byla úspěšně certifikována mezinárodně akreditovanou normou ISO 14001 pro vývoj efektivních systémů environmentálního managementu ve všech německých závodech.