ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ - tak jednoduché, tak důležité!

Odpadní materiály jsou novými surovinami a v Evropě se odpad může hromadit až do výše Alp. Je třeba co nejrychleji přijmout opatření, aby se minulé i budoucí odpady vrátily zpět do koloběhu a snížil se tak dopad na životní prostředí.

Jasně strukturovaná a snadno rozpoznatelná koncepce recyklace odpadů zajišťuje, že třídění různých druhů odpadů je zaručeno bez větší námahy a že staré materiály končí ve správné nádobě.


Bude Evropa bez odpadu?

Chcete-li se seznámit s právními požadavky a zajímavými fakty, podívejte se na náš nový dokument ve vývoji trendů v oblasti bezodpadového systému Zero Waste: Bude Evropa bez odpadu?

Snadné nakládání s odpady!

Je pro vás obtížné zapamatovat si barevné rozdělení a kam jednotlivý odpad patří? Žádný problém!

Aby bylo nakládání s odpadem ještě snazší, je vhodné odpadkové koše označit. Společnost DURABLE nabízí atraktivní a praktické řešení v podobě informačního rámečku DURAFRAME®.

Využijte náš komplexní koncept a stáhněte si naše hotové šablony.


Sklo
Sklo
PDF
PDF | 344.5 KB
Kov
Kov
PDF
PDF | 345.9 KB
Plast
Plast
PDF
PDF | 345.1 KB
Papír
Papír
PDF
PDF | 345.1 KB
BIO
BIO
PDF
PDF | 346.1 KB
Nerecyklovatelný
Nerecyklovatelný
PDF
PDF | 344 KB

Více než jen nakládání s odpady

Odpadkový koš DURABIN® v kombinaci s informačním rámečkem DURAFRAME® lze použít v mnoha různých aplikacích. Ať už pro třídění prádla na tmavé, světlé a barevné, pro ukládání různých materiálů nebo třeba v mateřské škole pro třídění stavebnic a hraček.

S odpadkovým košem DURABIN® ECO s certifikátem Blue Angel

Zajištění udržitelného nakládání s odpadem

Odpadkový koš DURABIN® ECO s certifikací Blue Angel je vyroben minimálně z 80 % z recyklátu a doplňuje řadu udržitelných výrobků, které podporují ekologické nakládání s odpady. Díky splnění přísných kritérií Blue Angel certifikace, podporuje odpadkový koš DURABIN® ECO udržitelné nakládání s odpady ve firmách.