Snadné vaření díky držákům tabletu v kuchyni 

Moderní tablet nebo klasická kuchařka?

Díky četným kuchařským aplikacím, blogům s recepty a webovým stránkám se tablety a chytré telefony stále častěji používají jako digitální kuchařky. Výhody jsou zřejmé: pomocí tabletu lze vyhledávat, ukládat a třídit libovolný počet receptů – a rychle a snadno je sdílet s přáteli.

O to důležitější jsou správné kuchyňské držáky – nejen pro pohodlné ovládání, ale také pro ochranu tabletů na pracovní ploše před poškozením. Podívejte se na tipy pro vaření s tablety a objevte vhodné držáky pro dokonalý přístup k vaší digitální kuchařce!

Mobilní a stabilní: stolní držáky tabletu

Bezpečné uchycení s flexibilním nastavením úhlu čtení: se stolním držákem jsou iPady a další tablety s rozměry od 7 do 13″ dokonale připraveny pro vaření a pečení. Držák lze otočit o 360° pro použití na výšku nebo na šířku.

Náš tip: verze XL s extra širokým držákem pojme tablety i s pouzdrem – pro speciální ochranu citlivých zařízení.

Super univerzální: otočný držák na tablet

Nastavte tablet, otočte jej do požadované polohy – a hotovo! Držák tabletu TABLET HOLDER je praktický a lze jej postavit kamkoliv. Tablety můžete bezpečně umístit do měkkého držáku s pogumovaným polstrováním. Ideální také jako držák na chytrý telefon!


Nerušené zorné pole

Displeje v úrovni očí jsou ideální zejména pro sledování videa a návodů na vaření. Výhoda: pracovní plocha je volná. Po vaření držák jednoduše složíte a ušetříte místo.

Tipy pro vaření s tabletem

Tekutiny, vysoké teploty nebo kuchyňský odpad: umístěním na správné místo ochráníte své zařízení před znečištěním.

Před vařením:

  • Ať už na stole nebo na stěně, správné umístění umožňuje pohodlné používání tabletu při vaření a chrání jej před ušpiněním.
  • Nabijte baterii nebo umístěte zařízení do blízkosti zásuvky.
  • Rozšíření displeje – displej často po několika sekundách nebo minutách ztmavne.
  • Vyberte recept.

Po vaření:

  • Použijte čističe displeje určené pro citlivé dotykové obrazovky tabletu, iPadu atd., které snadno odstraňují nečistoty a skvrny.

Věděli jste...?

Ať už ve vašem Home Office nebo chytré domácnosti – držáky tabletu DURABLE TABLET HOLDERS usnadňují používání tabletu ve velikosti od 7 do 13″. Zjistěte více o naší kompletní řadě>>