Produkty s certifikací TÜV chrání kreditní karty & Co. před krádeží dat

RFID SECURE


Trendbarometr: Proč je ochrana RFID stále důležitější?

Bezkontaktní platby jsou stále populárnější, a jsou tak příkladem rostoucí závislosti na systémech RFID a NFC. Ať už se jedná o EC a kreditní karty, osobní průkazy, pasy nebo karty zdravotního pojištění, údaje jsou dnes uloženy na mnoha čipech RFID a následně využívány například pro provádění plateb nebo prokazování totožnosti. Problémem je, že s pomocí vhodné aplikace lze osobní údaje tajně číst také pomocí chytrých telefonů. Ochranná pouzdra a držáky karet RFID SECURE nabízejí spolehlivou ochranu proti neoprávněnému čtení údajů v mezinárodně nejpoužívanějším frekvenčním pásmu 13,56 MHz.

Často kladené dotazy k RFID a NFC

Často kladené otázky a odpovědi o funkčnosti systémů RFID a NFC


Jak technologie RFID funguje?

RFID (radiofrekvenční identifikace) je technický termín pro systém sestávající z transpondéru, který elektronicky ukládá data, a samostatného čtecího zařízení, které je schopno tato data přijímat. Tímto způsobem lze například ukládat osobní informace a údaje o účtu na bankovní karty a na dálku je interpretovat čtecím zařízením pomocí elektromagnetických vln - a některé chytré telefony mohou fungovat jako čtečky.

Jak technologie NFC funguje?

Technologie NFC (near field communication) označuje mezinárodní přenosový standard pro bezkontaktní výměnu dat na krátkou vzdálenost prostřednictvím rádiových vln. Například výměna dat mezi kreditní kartou a automatickým pokladním systémem umožňuje bezkontaktní placení bez hotovosti.

Kde se RFID používá?


Kromě bankovních karet, osobních průkazů, cestovních pasů a řidičských průkazů se datové čipy RFID nacházejí také na zákaznických a bonusových kartách, kartách pojištěnců a dalších průkazech totožnosti. Díky možnosti rychlé výměny informací se RFID často používá také pro kontrolu přístupu a sledování času, stejně jako v systémech řízení zboží a logistice.

Jak rozpoznat karty s kódem RFID nebo NFC?

Příslušné symboly a značky na kreditních kartách atd. se liší v závislosti na dodavateli. V jednotlivých případech mohou banky poskytnout spolehlivé informace o tom, který symbol se pro tento účel používá. Na moderních osobních průkazech je čip RFID umístěn v pravém horním rohu, v cestovních pasech uvnitř obálky.

Jak fungují RFID blokátory?


Pouzdra s ochranou RFID spolehlivě blokují rádiové vlny, takže uložená data nelze přečíst. Čtecí zařízení je tak blokováno při čtení rádiového signálu.

RFID ochrana od DURABLE

  • Ochranná pouzdra RFID SECURE pro bankovní a kreditní karty

Pouzdro na kreditní kartu

 a peněženka na kreditní kartu chrání karty ve formátu bankovní karty proti neoprávněnému čtení dat na frekvenci 13,56 MHz. Tyto produkty s certifikací TÜV poskytují spolehlivou ochranu citlivých dat pomocí RFID.

  • RFID SECURE pouzdra na ID a přístupové karty

RFID se také často používá k identifikaci osob v systémech kontroly přístupu a sledování pracovní doby. Karty používané pro tyto účely pracují také s čipy RFID. RFID SECURE pouzdro pro jednu nebo dvě karty jsou rovněž certifikovány TÜV a nabízejí ochranu RFID na frekvenci 13,56 MHz.


Certifikát TÜV pro spolehlivou ochranu RFID

Všechny produkty řady RFID SECURE byly testovány společností SGS TÜV Saarland Forster GmbH na komerčně používané frekvenci 13,56 MHz.

Použitím ochranných obalů a pouzder RFID SECURE jsou informace uložené na kartách RFID chráněny před neoprávněným čtením.


PRODUKTY RFID SECURE

Obal na platební karty RFID SECURE 54x86 mm
Prod. kód: 8900
Obal na platební karty RFID SECURE 54x86 mm
RFID ochranný kryt na 1 kartu proti neoprávněnému čtení dat. Svýřezem na palec pro rychlý přístup.
Obal na platební karty RFID SECURE 54x86 mm, malé balení
Prod. kód: 8903
Obal na platební karty RFID SECURE 54x86 mm, malé balení
RFID ochranné pouzdro na 1 kartu proti neoprávněnému čtení dat. S výřezem na palec pro rychlý přístup.
Pouzdro na platební karty RFID SECURE
Prod. kód: 2309
Pouzdro na platební karty RFID SECURE
RFID ochranný obal na8 karet proti neoprávněnému čtení dat.
Obal na pas RFID SECURE 189x129 mm
Prod. kód: 2144
Obal na pas RFID SECURE 189x129 mm
RFID ochranný obal na pasy proti neoprávněnému čtení dat.
Pouzdro na ID kartu RFID SECURE
Prod. kód: 8901
Pouzdro na ID kartu RFID SECURE
Pouzdro na kartu s klipem a RFID ochranou proti neoprávněnému čtení osobních údajů. Na 1 kartu.
Pouzdro na ID kartu RFID SECURE na 2 ID karty
Prod. kód: 8902
Pouzdro na ID kartu RFID SECURE na 2 ID karty
Pouzdro na kartu s klipem a RFID ochranou proti neoprávněnému čtení osobních údajů. Na 2 karty.