Senzorový odpadkový koš NO TOUCH - chytrý a bezdotykový

Hygienická likvidace odpadu je snadná

Pandemie COVID-19 zasáhla prakticky všechny oblasti našeho života - dokonce i způsob, jakým likvidujeme odpadky. Vždyť hygienická likvidace vyžaduje uzavíratelné odpadkové koše, což znamená, že na mnoha místech se postupně přestávají používat otevřené odpadkové koše. Kromě toho nabývají na významu bezkontaktní, protože každý povrch představuje potenciální riziko infekce. Řešení: naše nová řada odpadkových košů se senzorovou technologií.

NO TOUCH: Název hovoří za vše

Nový, senzorem řízený odpadkový koš NO TOUCH byl speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám našeho měnícího se světa. Klíčovým slovem je zde bezdotykovost: stačí mávnout rukou nad víkem, aby se spustil senzor a koš se otevřel. Po 5 sekundách se automaticky zavře; na displeji se zobrazí odpočet.

Automat nebo manuál - volba je na vás

Případně lze koš také otevírat a zavírat ručně. Bez ohledu na to, jaký způsob zavírání zvolíte, s odpadkovým košem NO TOUCH splníte požadavky na hygienickou likvidaci odpadků v uzavřené nádobě.

Další funkce:

Víko s tichým zavíráním, které lze ovládat automaticky nebo ručně
Vyjímatelná vnitřní nádoba s možností uchycení odpadního pytle
Praktický otvor na zadní straně pro snadné přenášení

Odpadkové koše se senzorovou technologií lze použít v mnoha různých oblastech


Desatero pro likvidaci odpadu na pracovišti

  1. Barevné rozlišování: Různé barevné kódy pomáhají při třídění odpadu. K tomuto účelu jsou vhodné například odpadkové koše DURABIN s barevnými víky.
  2. Je baterie nebezpečný odpad nebo elektroodpad? Na webových stránkách „ABC waste“ se dozvíte, jak a kde se výrobek se správně likviduje.
  3. Cenný šrot: Mnoho kovového šrotu lze znovu použít. Evropský seznam poskytuje informace o těchto kovech a jejich požadovaných vlastnostech.
  4. Kam s použitým sklem nebo elektroodpadem? Inforámeček, například DURAFRAME®, poskytuje informace o nejbližších místech s možností vrácení lahví nebo recyklace.
  5. Komunikujte transparentně: Pokud jsou zaměstnanci seznámeni s koncepcí nakládání s odpady, mohou všichni efektivněji přispět.
  6. Buďte v obraze: Pravidelné informování o vývoji objemu odpadu ve firmě zvyšuje informovanost všech zaměstnanců.
  7. Předpisy DSGVO - také pro třídění odpadu: Citlivé údaje nesmí skončit ve zbytkovém odpadu, ale musí být zničeny v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.
  8. Je použitý nábytek a IT vybavení skutečně odpad? Charitativní instituce rády přijmou funkční věcné dary.
  9. Připraveno k tisku: Prázdné tonerové kazety lze recyklovat, vykupují je specializované firmy. Dají se často znovu naplnit.
  10. Dejte odpadkům hygienický koš: Bezdotykové odpadkové koše, jako je například koš SENSOR BIN od společnosti DURABLE, jsou méně náchylné k výskytu bakterií.

Přehled produktů

Senzorový koš NO TOUCH 6L
Prod. kód: 3420
Senzorový koš NO TOUCH 6L
Senzorický odpadkový koš. Kapacita 6 litrů.

67,50 €*

Zobrazit produkt
Senzorový koš NO TOUCH 12L
Prod. kód: 3421
Senzorový koš NO TOUCH 12L
Senzorický odpadkový koš. Kapacita 12 litrů.

90,00 €*

Zobrazit produkt
Senzorový koš NO TOUCH 21L
Prod. kód: 3422
Senzorový koš NO TOUCH 21L
Senzorický odpadkový koš. Kapacita 21 litrů.

113,88 €*

Zobrazit produkt
Senzorový koš NO TOUCH 35L
Prod. kód: 3423
Senzorový koš NO TOUCH 35L
Senzorický odpadkový koš. Kapacita 35 litrů.

142,50 €*

Zobrazit produkt