Řešení pro správu kabelů na vašem pracovišti

CAVOLINE® - váš správce kabelů

Optimální vedení kabelů na pracovišti

Moderní kanceláře jsou flexibilní a bývá v nich open space. To znamená rostoucí počet elektronických zařízení. Řešení pro správu kabelů hrají důležitou roli při uspořádání velkého počtu zařízení připravených k flexibilnímu použití, ale zároveň uklizených a dobře organizovaných. To je dobré nejen pro efektivitu a atraktivní vzhled pracoviště; je to také součástí bezpečnostních opatření požadovaných zákonem, tj. aby se předešlo nebezpečí zakopnutí o nevzhlednou změť kabelů.

Zaměření na to podstatné

Dobrá správa kabelů jednoduše znamená: organizovat a vést všechny typy kabelů tím nejlepším možným způsobem. S přísným designovým konceptem, prvotřídním zpracováním a chytrými možnostmi kombinací představuje CAVOLINE® perfektní řešení pro správu kabelů. Toto komplexní řešení nabízí kabelové klipy, kabelové pásky na suchý zip a různé velikosti boxů na kabely.


V hlavní roli: CAVOLINE® Box

CAVOLINE® BOX je perfektní nástroj pro správu kabelů a zásuvkových lišt. Pracovní plocha bude okamžitě vypadat uklizeně, protože konektory a příliš dlouhé kabely jsou skryty uvnitř atraktivního boxu. Díky kompaktním vnějším rozměrům lze CAVOLINE® BOX S umístit i na pracovní plochu, kde slouží jako nabíjecí stanice pro chytré telefony. Protiskluzová spodní část boxu pevně drží na desce stolu.

Průvodce kabelovým managementem

Uspořádat spleť kabelů – jak na to? CAVOLINE® vám to usnadní – nepotřebujete odbornou pomoc. Přečtěte si naše tipy a triky, jak na to.


Kabely a krátké vzdálenosti. Kabely dodávané výrobci jsou často extrémně dlouhé, aby bylo možné je univerzálně využít. Proto je nutné kabely pečlivě svázat nebo vést, případně je nahradit kratšími verzemi dostupnými ve specializovaných obchodech.


Řešení pro správu kabelů pro každou situaci. Samolepicí kabelové klipy v různých velikostech lze rychle připevnit na hladké povrchy a zajistit bezpečné uchycení a vedení kabelů. Jsou určeny pro volně visící kabely, např. pod stolem. Pásky na suchý zip zabraňují nebezpečnému zakopnutí o volně ložené kabely, zatímco boxy na kabely skryjí lišty zásuvek a spleť kabelů.


Bezpečné vedení a prevence zlomení kabelu.
Je třeba se vyvarovat zlomení kabelu, protože nevzhledné ohyby zhoršují funkčnost a bezpečnost. Pásky na suchý zip se osvědčily jako velmi praktické pro individuální správu kabelů. CAVOLINE® BOX je také vybaven pogumovanými vývody pro bezpečné vedení kabelů.

Jednoduché. Skladování uvnitř boxů na kabely chrání zásuvkové lišty před prachem a může tak prodloužit životnost elektronických zařízení. Dobře uspořádané kabely také usnadňují úklid na pracovišti.

Zvýraznění namísto skrývání. Pokud se nelze vyhnout vedení kabelů na delší vzdálenosti, je možné z této nevýhody udělat přednost. Existuje mnoho kreativních a inspirativních nápadů.

Proměňte změť kabelů v organizované pracovní prostředí

Změť kabelů pod stolem nejenže nevypadá atraktivně, ale rychle se stává nebezpečným pro zakopnutí.
Zásuvková lišta zmizí v boxu CAVOLINE® BOX L, zatímco samo úchytné stahovací pásky usnadňují vedení kabelů.

Zamotané kabely na stole: komplikuje rozložení zařízení a zabírá místo pro práci.
Kompaktní a praktický: CAVOLINE® BOX S slouží také jako nabíjecí stanice pro chytré telefony.

Jak funguje uchycení kabelového klipu?

Krok 1: Očistěte povrch
Krok 2: Odstraňte fólii
Krok 3: Připevněte klip
Krok 4: Upevněte kabel

Ocenění

German Innovation Award 2020
Red Dot Design Award 2020
Iconic Award Innovative Interior 2021